Ziraat Odasının Antalya Tarım Fuarı kayıtlarına yoğun ilgi..

Pamukova Ziraat Odası her yıl olduğu gibi bu yılda Pamukovalı çiftçileri 27-30 Kasım tarihleri arasında Antalya da düzenlenecek 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarına götürüyor.

Ulukaya, " Antalya fuarı için yoğun ilgi var. Gidecek çiftçilerimiz hemen başvurularını yapması gerek.." 

Pamukova Ziraat Odası başkanı Yaşar Ulukaya , Antalya da düzenlenecek 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanlarına gitmek isteyen çiftçilerin yoğun talebi ile karşılaştıklarını ifade ederek, fuara girmek isteyen çiftçilerin bir an önce Ziraat odasına kayıtlarrını yaptırması geraktiğini vurguladı.

Çiftçiler 4 gün 3 gece Antalya da..

Ziraat Odası Başkanı Ulukaya Antalya Tarım Fuarına 28 Kasım Perşembe Saat: 23.45 de Pamukova Demokrasi Meydanından otobüsle Antalya'ya hareket edeceklerini ifade ederek, "  4 gün 3 gece sürecek Antalya Tarım Fuarı programı 28 Kasım Perşembe gecesi Saat:23.45 de başlayacak. 29 Kasım Cuma günü sabah Antalya da olacağız. Cuma günü çiftçilerimiz yol yol yorgunluklarını istirahat ederek otelde atacak. 30 Kasım Cumartesi günü çiftçilerimiz 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarını gezecekler. Akşam tekrar konaklayacağımız otele dönüp istirahat edeceğiz. 1 Kasım Pazar günü çiftçilerimizi ile Antalya'nın tarihi ve turistik yerlerini gezeceğiz. Aynı gün akşam konaklayacağımız otele döneceğiz. 2 Kasım Pazartesi ise Isparta üzerinden Pamukova'ya dönüşe geçeceğiz. Isparta gezisi sonrası Pazartesi akşam saatlerinde Allah izin verirse Pamukova da olacağız " dedi. 

- Pamukova Halk Haber Sitesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.pamukovahalk.com/haber/3371197/ziraat-odasinin-antalya-tarim-fuari-kayitlarina-yogun-ilgi