Belediye ve Pamukova1968 arasında son dakika gelişmesi..!

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek Pamukova1968 Spor Kulübünün sosyal medya hesabından geçtiğimiz gün Pamukova Belediyesi ve Belediye Başkanı hakkında kendilerine gerekli desteği sağlamadığı gerekçesi ile yapmış olduğu “ Pamukova Belediyesi ve Belediye Başkanı bizim için yok hükmündedir “ açıklamasının ardından, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün’ün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama çok konuşulmuştu.

Pamukova Belediyesi sosyal medya hesabından kamuoyu açıklamasını kaldırdı..

Yapılan karşılıklı açıklamalar sonrası dün iki cephede ilginç gelişmeler yaşandı. Pamukova1968 Spor Kulübü, Belediye Başkanı Güven Övün’ün yaptığı açıklama sonrası, kulübün sosyal medya hesabından “ Pamukova Belediyesini ve Belediye Başkanını neden yok hükmünde “ saydıkları konusunda detaylı açıklama yapacaklarını duyurdu. Pamukova1968 Spor Kulübünün bu duyurusundan birkaç saat sonrası Pamukova Belediyesi sosyal medya hesabından Pamukova1968 Spor Kulübüne cevap olarak yayınladığı kamuoyu açıklamasını kaldırdı. Bu gelişme sonrası Pamukova1968 Spor Kulübü sosyal medya hesabından jet hızıyla bir açıklama geldi.

Pamukova1968 Spor Kulübünden jet hızında açıklama..

Pamukova1968 Spor Kulübü yönetim kurulu yaptığı kısa açıklamada “BUGUN YAPACAĞIMIZI DUYURDUĞUMUZBASIN AÇIKLAMASI İLÇEMİZİN İLERİ GELEN ,SAYILI BÜYÜKLERİNİN , KANAAT ÖNDERLERİNİNGİRİŞİMLERİYLEİYİ NİYET ÖLÇÜSÜ İÇERSİNDE AYNI OLDUĞUMUZ NOKTADA DURMAK KAYDIYLA İPTAL ETMİŞ BULUNUYORUZ. SADECE :ZAMANIN PAMUKOVA EVLATLARINAVAR OLMA MÜCADELESİNE ,DESTEK VERENHALKIMIZA MİNNETTARIZ SAYGILARIMIZLA “ dedi.

İki taraf arasındaki buzlar eriyor mu?

Pamukova Belediyesinin Kamuoyuna Pamukova1968 Spor Kulübü ile ilgili yaptığı açıklamayı sosyal medya hesabından kaldırması ve hemen ardından Pamukova1968 Spor Kulübü Hesabından yapılan açıklama ile iki taraf arasında buzların erimeye başladığı, ortak noktada buluşulması ve İlçeye zarar verilmemesi için uzlaşı sağlanacağı yorumlarının yapılmasına neden olurken, Pamukova1968 Spor Kulübünün yaptığı son açıklamada “ Biz aynı noktada kalmak şartıyla “ cümlesi dikkat çekti.

Pamukova1968 den başkan Övün’e rest..! haberini okumak için tıklayın

Başkan Övün den Pamukova1968’e düşündüren cevap..! haberini okumak için tıklayın

- Pamukova Halk Haber Sitesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.pamukovahalk.com/haber/3013515/belediye-ve-pamukova1968-arasinda-son-dakika-gelismesi