Bu şansızlıkla bu kadar..! 2-1

Pamukova Gençlergücü Süper Amatör A Grubunda ikinci karşılaşmada Sapanca Gençlikspor’u konuk etti. Karşılaşma’ya çok iyi başlayan Gençlergücü 9. Dakikada rakiple karşı karşıya kalan kaleci Harun rakbini ceza sahası içinde düşürünce hakem penaltı noktasını gösterirken kaleci Harun’u kırmızı kartla oyun dışında bıraktı.

Zorunlu bir oyuncu çıkarıp yerine yedek kalecisi Ekrem’i alan Pamukova Gençlergücü 9. Dakikada Sapanca Gençliksporlu Oktay’ın penaltı gölüne engel olamadı 1-0 yenik duruma düştü. Golden sonra sahada on kişi kalmasına rağmen güzel futbol oynayan Pamukova Gençlergücü 40. Dakika da ali ile berberliğe çok yaklaştı ama top direkten geri geldi. İlk yarı Sapanca Gençlikspor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarı oyuna hızlı başlayan Pamukova Gençlergücü 54. Dakikada Doğancan’ın golü ile beraberliği yakaladı 1-1. Beraberlik golünden sonra da sahada üstün olan taraf Pamukova Gençergücü idi ama tüm hatları ile gol için yüklenirken 87. Dakikada Ferhat’ın golüne engel olamadı ve 2-1 mağlup duruma düştü. Kalan dakikalarda beraberlik çabaları sonuç vermeyince Pamukova Gençlergücü Sapanca Gençlikspor’a 2-1 yenildi.

Karşılaşma sonrası tribünleri dolduran futbolseverler futbola doyarken, 2-1 yenilmesine rağmen şansızlığını bir türlü kıramayan Pamukova Gençlergücü oynadığı futbol ile taktir topladı.

,

Saha; Pamukova

Hakemler; Gökhan Kahyacık-Mehmet Öztürk-Burak Kılıç

Pamukova Gençlergücü;

Harun* ( Ekrem* dak.9) Abdullah** M.Ogün** Fırat** Tolga**(Enes** dak.67) M.Ali** Onur** Doğancan*** Ali*** İbrahim ? Harun**( İsmail** dak. 82)

Antrenör; Mehmet Atmaca

Sapanca Gençlikspor;

Anıl** Erdi** Yaşar** İzzet** Yıldıray** Serkan**(Veysel**dak.71) Yusuf***Oktay*** Cihan**(Emre** dak.81) Ferhat*** Berk** ( İlker? dak.90)

Antrenör; Hakan Koçak

Goller;

Oktay Dak.9 (P), Ferhat Dak.87 ( Sapanca Gençlikspor)

Doğancan Dak.54 (Pamukova Gençlergücü)

Kırmızı kartlar;

Harun Dak.9 (Pamukova Gençlergücü)

- Pamukova Halk Haber Sitesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.pamukovahalk.com/haber/3013030/bu-sansizlikla-bu-kadar-2-1