Bizden bir haber.. Medyabar 14 yaşında

Pamukovahalk.com olarak bizlerinde birlikte çalıştığı, Sakaryada anında ve doğru haberin adresi medyabar.com 16 Şubat'ta tam 14 yılı geride bıraktı.

Medyabar Ailesiolarak yıl dönümünü Adapazarı Ormanpark'ta mütevazi bir yemekle kutladı.

Yayın hayatımızın 14. yıldönümünde düzenlediğimiz yemek programına Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Eski Sakarya Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Adapazarı Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Ali Bektaş, AA Sakarya Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş katıldı.

Protokol üyelerinin yanı sıra medyabar.com'un editör, muhabir, ilçe temsilcileri de yemekte yer aldı.

Çalışanlar ve protokol üyeleri, yemek sonunda birlikte pasta keserek fotoğraf çekildi.

Şirket temsilcisi Gazeteci Zafer Tokuş, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yemekte yaptığı konuşmada, "Bu akşam ilimizin önemli yayın kuruluşlarından Medyabar'ın 14. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir aradayız. Sakarya'da gerçekten hem görsel, hem sosyal medya olarak iyi durumda sayılırız. Bir çok konuda halkı bilgilendirmesi hususunda yayınları yakından takip ediyoruz. İnşallah yakında Medyabar televizyon yayınına da girecek. Çalışan tüm arkadaşlarımızın 14. yılını tebrik ediyorum, başarılar temenni ediyorum." dedi.

Protokol üyeleri ve katılımcılar pasta kesildikten sonra çay içerek sohbet ettiler. Yemek toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.// <![CDATA[ // ]]>

- Pamukova Halk Haber Sitesi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.pamukovahalk.com/haber/3011858/bizden-bir-haber-medyabar-14-yasinda