Muradiye Eğitim Vakfından İmam Hatip Ortaokuluna mescit..

Pamukova Muradiye Eğitim Vakfı, Pamukova İmam Hatip Ortaokuluna, mescit, abdest alma yeri yaptırıp tuvaletlerini yeniledi.. Derslerinden takdir alan öğrencilere her ay nakdi yardım yapacak..

Pamukova Muradiye Eğitim Vakfı, muhtaç ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam ederek, eğitim yuvalarında desteğini esirgemiyor.

Pamukova Muradiye Eğitim Vakfı, mescidi ve abdest alama yeri ihtiyaca cevap vermeyen Pamukova İmam Hatip Orta Okuna yeni mescit, abdest alma yerleri, yaptırırken, okulun tuvalet ve lavabolarını da yeniledi.

Yeni mescit tabandan ısı yalıtımlı yapılırken, abdest alma yerlerine sıcak su sistemi yapıldı. Okulun Lavabo ve tuvaletleri de yenilenirken, su tesisatı yeniden yapıldı.

Muradiye Eğitim Vakfı ayrıca, Sakarya da sağlık çalaışnalarına aşure ikramı yaparken, Pamukova İmam Hatip Ortaokulunda takdir alan öğrencilere her ay nakdi yardım yapacağını duyurdu.

Pamukova Muradiye Eğitim Vakfı Başkanı Hikmet Şenol, yardım severlerin desteği ile ihtiyaç sahiplerine ve eğitim yuvalarına desteklerinin devam edeceğini ifade ederek “Pamukova İmam Hatip Orta Okulumuzun ihtiyacı olan mescidi, tuvaletlerini, abdest alma yerlerini engelli tuvaletine varıncaya kadar yeniledik. Allah desteklerini esirgemeyen herkesten razı olsun, İnşallah kısa zamanda Koronavirüs belasından kurtuluruz, öğrencilerimiz sınıflarını doldururlar “ dedi.

15 Nisan 2020 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.