Ertuğrul Gazi Ortaokulundan “ Sağlık İçin Evde Kal “ videosu

Pamukova Ertuğrul Gazı Ortaokulu Müdürü, Müdür Yardımcısı, öğretmenleri ve öğrencileri yeni tip Koronavirüsle mücadelede toplumsal bilinci artırmak amacı ile “ Sağlık İçin Evde Kal “ videosu çektiler..

Video için play'e tıklayın

Pamukova Ertuğrul Gazi Orta Okulu Müdürü Necmettin Hıra, Okul Müdür Yardımcısı Cem Gülbahar, İngilizce Öğretmeni Seda Akgül ve 5 C Sınıfı öğrencileri, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) karşı hazırladıkları video ile  “ Sağlık İçin Evde Kal “ çağrısında bulundular.

Ertuğrul Gazi Orta Okulu Müdürü, müdür yardımcısı ve İngilizce öğretmeni 5-C sınıfı öğrencileri ile irtibat kurarak çektikleri görüntüleri birleştirerek “ Sağlık İçin Evde Kal “ çağrısında bulundular.

Hazırlanan video ise Ertuğrul Gazi Ortaokulunun resmi internet sitesinden ve sosyal medya hesabından ailelerden izin alarak yayınlandı.

Ertuğrul Gazi Orta Okulu Müdürü Necmettin Hıra, Ülkemizin Koronavirüs salgınına karşı büyük bir mücadele örneği verdiğini ifade ederek, “ Toplumsal bilinci artırmak, büyükten küçüğe herkesi harekete geçirebilmek düşüncesi ile öğrencilerimizle irtibata geçip böyle bir sosyal çalışma yaptık. Duyarlılıklarından dolayı öğrencilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah ülkemizin Koronavirüse karşı verdiği mücadele en kısa zamanda başarıya ulaşacak ve bizlerde öğrencilerimize kavuşacağız “ dedi

25 Mart 2020 Sakarya/ Pamukova- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.