Coronavirüs önlemi “ Dikkat! Bu Yüzeyde Virüs Olabilir ”

Pamukova Belediyesi Coronavirüs salgının yayılmasını önlemeye yönelik tedbirlerine bir yenisini ekledi. Zabıta ekipleri İlçe genelinde toplu kullanım alanlarına “Dikkat! Bu Yüzeyde Virüs Olabilir “ uyarı etiketi yapıştırdı

Pamukova Belediyesi, İlçe de aldığı Coronavirüs ile mücadele önlemleri doğrultusunda, Zabıta  ekipleri ATM, Banka, PTT, işyeri/dükkan, toplu kullanım alanları, sokak kapıları, banklar gibi gün içinde vatandaşların elleri ile en çok temas ettiği alanlara “Dikkat! Bu Yüzeyde Virüs Olabilir” yazılı uyarı etiketleri yapıştırdı.

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün yaptığı açıklamada Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemeye ve toplum sağlığını korumaya destek olmak amacıyla ilçemiz genelinde Zabıta ekiplerimiz ATM, Banka, PTT, işyeri/dükkan, toplu kullanım alanları, sokak kapıları, banklar gibi kısacası gün içinde ellerimizin en çok temas ettiği alanlara “Dikkat! Bu Yüzeyde Virüs Olabilir” uyarıları bulunan etiketleri yapıştırarak halkımızın koronavirüsüne karşı daha dikkatli olmasını sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Övün, ilçe genelinde Coronovirüs salgınına karşı alınan önlemlerin artarak devam edeceğini, Belediye personelinin gece gündüz demeden  vatandaşların sağlığını korumak için tedbirler almaya devam ettiğini vurguladı.

23 Mart 2020 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.