Yavuz o söz için " İspat etsinler istifa edeceğim " dedi..!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz "Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu, sözünü söylediğimi ispat etsinler istifa edeceğim" dedi..

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu ‘Teşkilat Buluşması’ programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz da katıldı. Yavuz "Bana ait olduğunu ispat ederlerse istifa edeceğim" Kendisine atfedilen sözü CHP’nin ürettiğini, böyle bir sözün olmadığını söyledi.

Yavuz; “Ne oluyor bilmiyorum. Hani bana atfedilen meşhur bir söz var ya; 'Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu' diye. Bunu da CHP’liler üretti, ben ses çıkartmıyorum diye bakmayın. Burada da söylüyorum eğer benim böyle bir sözüm varsa, gocunduğum için söylemiyorum çok da hoşuma gidiyor ve gıda da alıyorum açıkçası. Çünkü bunlarla uğraşsınlar yani sakız lazım, biz de işimizi yapalım. Ama bunu kendileri ürettiler, yok böyle bir söz. Bana birisi ispat etsin, ben istifa edeceğim. Ama eğer CHP ispat edemeyecek ise ve istifa edeceklerse onlardan bir tane ayakta kalmaz, hepsi düşmüş olur” şeklinde konuştu.

İŞTE YAVUZ'UN İSTANBUL SEÇİMLERİ SONRASI YAPTIĞI O KONUŞMA: 

10 Şubat 2020 Sakarya/ Pamukova- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.