Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonu Erol Ticaret hizmet girdi..

Erol Ticaret Yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonu Pamukova Yeni Sanayi A Blok'ta hizmete girdi...

Yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonu Erol Ticaret, Pamukova Yeni Sanayi Sitesi A Blok'ta Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, Esnaf Odası Başkanı Sabri Günay ve Egzoz Emisyon İstasyonu sahibi Ömer Erol'un kestiği açılış kurdelesi ve dualarla hizmete girdi.  Açılışa Şoförler Odası Başkanı Rıdvan Şahin'in yanı sıra vatandaşlarda katıldı.

Her marka aracın Egzoz Emisyon Ölçümünün yapılıp,  ölçümü onaylayan resmi belgesinin verildiği Yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonu Erol Ticaret Pamukova da Emisyon Ölçüm İstasyonu eksikliğini de gidermiş oldu.

Pamukova da   Yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyon'u olmadığından Geyve ve Sakarya'ya gitmek zorunda kalan araç sahipleri artık araçlarının egzoz ölçümlerini Pamukova'da yaptırabilecekler.  

Yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonu Erol Ticaret'in sahibi Ömer Erol, belirli bir periyotta yaptırılması zorunlu olan ölçümlerin artık Pamukova da yaptırılabileceğini hatırlatarak, " Her marka aracın hızlı ve titizlikle  egzoz emisyon ölçümünü yapıyoruz. bu konuda tecrübemiz ile ölçümleri en kısa sürede halledip, kaliteli ve titiz çalışmamızla  müşterilerimizi  memnun etmeyi hedefliyoruz " dedi.

07 Şubat 2020 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.