Saadet Partisinden Büyük Kudüs Mitingine davet..

Pamukova Saadet Partisinden 9 Şubat Pazar günü İstanbul Yenikapı da yapılacak “ Büyük Kudüs Mitingi” ne davet..

Saadet Partisi, 9 Şubat Pazar günü İstanbul Yenikapı da yapılacak “ Büyük Kudüs Mitingi” ne tüm Pamukovalıları davet etti.

Saadet Partisi videolu miting için paylaşım yaparken görüntülerde, "Yüzyılın zorbalığına karşı Kudüs için ayağa kalk. Mazlumların sesine ses, gücüne güç katmak üzere tek yürek oluyoruz" ifadesine yer verildi.

Saadet Partisi İlçe başkanlığından yapılan açıklamada, “Kudüs’ün Müslümanların vazgeçilmezi, ortak noktası, birleştireni olduğunu tüm dünyaya göstermek üzere siyasi görüşü ne olursa olsun tüm vatandaşlarımızı mitinge davet ediyoruz. Onlarca STKnın desteği ile gerçekleşecek bu miting siyasi bir çalışma değildir. Bu mitinge katılmak kimseyi saadet partili yapmaz. Düzenlenme maksadı da bu değildir. İhtilaflarımızı, ayrılıklarımızı KUDÜS gündemin de bir kenara bırakarak tüm dünyaya güzel bir mesaj vermeliyiz.  Allah ömür verirse hava şartları ne olursa olsun karınca misali alandaki yerimizi alacağız inşallah. Sizleri de bekliyoruz “

                                    Pamukova Saadet Partisi İlçe Başkanlığı

                                                  Kemal TAŞ

                                          Tel: 0 544 816 33 71

07 Şubat 2020 Sakarya/ Pamukova- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.