Proje ve etkinlikler için Ertaylan İlkokulunu ziyaret ettiler..

Sakarya Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Füsun Çağlayan, Öğretim Görevlisi Gülay İnce, Arş. Gör. Hilal Balcı ile proje ve etkinlik için Ertaylan İlkokulunu ziyaret etti.

Sakarya Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Füsun Çağlayan, Öğretim Görevlisi Gülay İnce,  Arş. Gör. Hilal Balcı 2020 bahar döneminde  Üniversitesi Öğrencileri ile  birlikte Ertaylan İlkokulunda yapmayı planladıkları etkinlik ve projeler kapsamında Okul Müdürü Enver Kaya  ile  görüştüler.

Okulda incelmelerde bulunan Çağlayan, İnce ve Balcı, daha sonra Pamukova Kaymakamı Recai Karal’ı makamlarında ziyaret ettiler. Kaymakam Karal ile Ertaylan İlkokulunda uygulamak sitedikleri proje ve etkinlik hakkında bilgi verdiler. Kaymakam Karal projeye her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

 Belediye Başkanı İ.Güven Övün makamlarında ziyaret eden heyet, Başkan Övün’e de proje ve etkinlik hakkında bilgi verirlerken, Başkan Övün’ de projeye destek olacağını sözünü verdi.

Sakarya Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Füsun Çağlayan, Öğretim Görevlisi Gülay İnce,  Arş. Gör. Hilal Balcı, Pamukova Ertaylan İlkokulunda uygulamayı düşündükleri proje ve etkinliklerle ilgili ileriki aylarda kapsamlı bir açıklama yapacaklarını ifade ettiler.

31 Ocak 2020 Sakarya/ Pamukova- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.