İlçeden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü mesajları..

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Belediye Başkanı Güven Övün, CHP İlçe Başkanı Fikret Uysal, Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya, belediye meclis üyeleri kutlama mesajı yayınladı..

10 Ocak Çalışna Gzeteciler Günü dolayısı ile yayınlanan kutlama mesajları; 

"Tarafsız ve objektif habercilik anlayışıyla görevini yerine getiren tüm basın mensuplarımızın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü yürekten kutluyor ve görevlerinde başarılar diliyorum."

                                                                             Güven Övün

                                                                           Beldiye Başkanı 

"Kamuoyunun haber alma hakkını yerine getirmek amacıyla doğru eksiksiz ve tarafsız bilgi akışı için ter döken emek veren fedakârca zor şartlarda çalışan değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü içtenlikle kutluyorum. Önemli bir kamu görevi olan çalışmalarında üstün başarılar diliyorum. Özgür ve tarafsız bir basın için, içinde bulunduğumuz günler kutlamadan öte bir mücadele günü durumundadır, bu noktada değerli basın mensuplarına mücadelelerinde de üstün başarılar diliyorum. Tüm basın mensuplarını değerli gazeteci arkadaşlarımı saygı ile selamlıyorum, gününüz kutlu olsun"

                                                                                 Fikret Uysal 

                                                                             CHP İlçe Başkanı 

"Kar kış sıcak soğuk demeden ilçemiz ilimiz ülkemiz dünyadan güncel haberleri bizlere binbir zorluk ve güçlükle duyuran sizlerin 10 Ocak gazeteciler gününüzü kutlar başarılarınızın devamını dilerim."

                                                                                Yaşar Ulukaya

                                                                             Ziraat Odası Başkanı 

"İlimizin, İlçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine, gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, gece gündüz demeden karşılaştıkları tüm sıkıntılara göğüs gererek kamu görevini ifa etmeye çalışan bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, başarılar diliyorum"

                                                                               Hakan Ihlamur

                                                                   Ak Parti Belediye Meclis Üyesi

" 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutlar, işlerinizde kolaylıklar ve başarılar dilerim"

                                                                                  İrfan Metin 

"İlkeli, doğru ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla çalışarak, halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olarak gördüğümüz basın kurumlarımız ve mensubu olan gazeteciler, şartlar ve imkânlar ne olursa olsun görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, toplumda saygınlığı olan kişilerdir.

Herkesin malumudur ki, güçlü demokrasiler için güçlü basın kuruluşlarının varlığı önem arz etmektedir. Basın kuruluşları ise bu gücünü siz basın mensubu arkadaşlarımızdan almaktadır. İnanıyorum ki, basın kuruluşları ve onların temel direkleri olarak, hızlı ve objektif habercilik anlayışı ile yüklendiğiniz misyonu layıkıyla yerine getirerek kamu vicdanını aydınlatan ışık olmaya devam edeceksiniz.

Akın Sigorta olarak bu duygularla, fedakârca çalışarak halkımızı aydınlatan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim."

                                                                                   Fatih Akın

                                                                                  Akın Sigorta

10 Ocak 2020 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.