Mehmet Atmaca'ya büyük onur.. Yılın En Başarılı Kule Hakemi seçildi

Pamukova Gençlik ve Spor Müdürü, Yağlı Güreş Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Genel Sekreteri Mehmet Atmaca Yağlı Güreş'te Yılın En Başarılı Kule Hakemi seçildi..

Video için play'e tıklayın

Pamukova Gençlik ve Spor Müdürü, Yağlı Güreş Federasyonu  Merkez Hakem Kurulu  Genel Sekreteri Mehmet Atmaca, Koza Tv tarafından 2019 Yılının En Başarılı Kule Hakemi seçildi.

Eski Milli Güreşçi , MHK Üyesi ve Genel Sekreteri Mehmet Atmaca göreve geldiği bir yıl içerisinde en çok tartışılan MHK'yı ekip arkadaşları ile toplayıp, MHK'nın itibarını geri alması ile dikkat çekti. Bir yıl gibi kısa bir sürede en çok tartışılan kurumu, övgü ile bahsedilen kurum haline getirip, 700 yakın tarihi bulunan bir camiayı nasıl yönetileceğini gösteren  başarılı spor adamı Mehmet Atmaca, Akdeniz'in  en çok izlenen televizyonu KozaTv tarafından 2019 Yılının En Başarılı Kule Hakemi seçildi.

Atmaca, " Önemli olan Türk sporuna hizmet.."

2018 yılında da Yılın En Başarılı Kule Hakemi unvanını elinde bulunduran Mehmet Atmaca, kendisini bu göreve getiren Türkiye Güreş Federasyonu Başkanına, yönetim kuruluna,  MHK yönetim kurlundaki arkadaşlarına teşekkür ederek, " Bu başarıda payı olan hakem arkadaşlarıma ve emeği geçen herkese ayrıca teşekkür ediyorum. İşimizi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Önemli olan Türk sporuna hizmet " dedi.

07 Ocak 2020 Sakarya/ Pamukova- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.