Üreticiler Pamukova da tüm meyve fidan çeşitlerini bulabilecek..

Meyve ve sebze diyarı olan Pamukova da üreticiler tüm kaliteli meyve fidan çeşitlerini İRGE Fidancılıkta bulabilecek.. Pamukova Satış Sorumlusu Ali Çanak..

Meyve yetiştiriciliğinde bölgenin önemli bir yerine sahip olan Pamukova da üreticiler artık İRGE Fidancılık sayesinde Pamukova dışına çıkmadan Satış Sorumlusu Ali Çanak’tan her çeşit kaliteli meyve fidanını temin edebilecekler.

İRGE Fidancılık Satış Sorumlusu Ali Çanak , meyve üretiminde önemli bir yere sahip olan Pamukova’nın büyük bir eksiğini kapatmak, üreticilerin İlçe dışına çıkmadan kaliteli meyve fidanlarını temin edebileceğini ifade etti.

Oruçlu Mahallesinde ikamet eden ve kendiside meyve üreticisi olan Ali Çanak, “ Pamukovalı üreticilerimize ihtiyaç duydukları kaliteli her çeşit meyve fidanın satışını yapıyoruz. Amacımız hizmeti ve kaliteli meyve fidanlarını İlçe dışına çıkma gereği duymadan üreticilerimizin ayağına getirmek. Üreticilerimizi her türlü meyve fidanı ihtiyacını karşılayabiliyoruz. Artık Pamukovalı meyve üreticilerinin İl, İl, İlçe, İlçe gezerek meyve fidanı arama dönemi satış sorumluluğunu yaptığımız İRGE Fidancılıkla sona erdi “ dedi.

İLETİŞİM:

0543 895 07 45

Ali Çanak

İRGE Fidancılık Satış Sorumlusu

04 Ocak 2020 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.