Ziraat Odası çiftçileri Türkiye'nin en büyük Tarım Fuarına götürüyor..

Pamukova Ziraat Odası çiftçileri İzmir de düzenlenecek Türkiye'nin en büyük fuarı 15. Uluslar Arası Tarım ve Hayvancılık Fuarına götürüyor. Gitmek isteyen çiftçilerin Ziraat Odasına kayıt yaptırmaları gerekiyor..

Pamukova Ziraat Odası Antalya Tarım Fuarından sonra şimdide çiftçileri 06-09 Şubat 20020 tarihinde İzmir'de düzenlenecek Avrupa'nın 4 büyük fuarından biri, Türkiye'nin en büyük fuarı olan 15. Uluslar Arası Tarım ve Hayvancılık Fuarına götürecek.

Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya  çiftçileri İzmir'de 06-09 Şubat 2020 tarihinde İzmir de düzenlenecek Türkiye'nin en büyük Tarım ve Hayvancılık Fuarına götüreceklerini ifade ederek, " Çiftçilerimizi, Avrupa'nın dördüncü, Türkiye'nin en büyük birinci 15. Uluslar Arası Tarım ve Hayvancılık Fuarına 8-10 Şubat 2020 tarihlerinde gezi düzenleyeceğiz.  Gitmek isteyen çiftçilerimizin Pamukova Ziraat Odamıza kayıt yaptırmaları gerekiyor. Amacımız çiftçilerimizin tarım ve hayvancılıkta yeni gelişen teknolojileri yerinde görmesi bilgi sahibi olması " dedi.

izmir 15. Uluslar Arası Tarım ve Hayvancılık Fuarına gitmek isteyen çiftçilerin en kısa zamanda Ziraat Odasına kayıt yaptırmaları gerekiyor.

30 Aralık 2019 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.