Pamukova da Çarşamba pazarının günü yeni yıl nedeni ile değişti..

Pamukova da her Çarşamba kurulan İlçe halk pazarının günü yeni yıl ve yılbaşı tatili nedeni ile bir defaya mahsus olmak üzere değişti.. Bakın halk pazarı hangi güne alındı..

Pamukova da her hafta Çarşamba günü kurulan halk pazarının günü yeni yıl ve yılnbaşı tatili nedeni ile Salı günününe alındı. İlçede halk pazarı bir defaya mahsus olmak üzere 31 Aralık Salı günü kurulacak.

Pamukova Belediye Başkanlığı konuyla ilgili şu duyruyu yaptı;

"Her hafta Çarşamba günü kurulan Halk pazarı, yeni yılın ve yılbaşı tatilinin Çarşamba gününe denk gelmesi nedeniyle, ( pazarcı esnafımızın istekleri üzerine ) bir defaya mahsus olmak üzere 31 Aralık Salı günü kurulacaktır. Pazar esnafımızın bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek tezgâhlarını 31AralıkSalı günü kurmaları gerekmekte olup halkımıza ve pazar esnafımıza önemle duyurulur. "

25 Aralık 2019 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

03

Balkanlı - Bu düzenlem Yakışık olmadı MUHTEREM Başkanım.

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 29 Aralık 14:20
02

Balkanlı - Olmadı sayın başkanım. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu Yakışık olmadı. Yılbaşını kutlayın demek olmadı.

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 29 Aralık 08:07
01

Pamukovalı - Vaybe gavurun bayramına duyulan saygıya bak tüh yazık bize salı günü esnaftan bir iyne alırsam yazıklar olsun bana

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 25 Aralık 21:53