Çiftçiler Pamukova’ya dönüş yolunda..

Pamukova Ziraat Odasınca 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı için Antalya’ya giden çiftçiler dönüş yolunda..

Video için play'e tıklayın

Pamukova Ziraat Odası 51 çiftçiyi Antalya da düzenlenen 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarına götürmüştü.

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün'de Antalya da düzenlenen 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarın’a katılarak Pamukovalı çftçiler ile bir araya gelip tarım fuarını gezmişti.

4 gün 3 gece süren Antalya gezisi sonrası bu sabah saatlerinde Pamukova’ya dönüşe geçen çiftçiler, moral depolamış halde oldukça neşeli bir yolculukla seyyahatlerine devam ediyor.

Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya her yıl olduğu gibi bu yılda çiftçileri Pamukova Belediyesinin katkıları ile Antalayda düzenlenen 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarın’a götürme imkanı bulduklarını ifade ederek, “ 4 gün 3 gece süren Antalya Tarım fuarı gezimiden dönüyoruz. Çiftçilerimiz fuarda yeni teknolojileri ve ekipmanları group bilgi sahibi olma fırsatı buldu. Bizlere ulaşım konusunda desteklerini esirgemeyen Belediye Başknımız Güven Övün’e teşekkür ederiz. İnşallah bundan sonrada bu tür organizasyonlara çiftçilerimizi götürmeye devam edeceğiz “ dedi.

Dönüş yolunda Pamukovalı çiftçilerin Şubat 2020 da İzmir de düzenlenecek Tarım fuarına gitme isteklerinide değerlendiren Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya, çiftçilerden yeterli talep olması halinde İzmir Tarım Fuarı içinde girişimlere bulunabileceklerini belirtti.

Pamukovalı çiftçilerin dönüş yolu seyyehati neşe içinde devam ederken, çiftçilerin bu gün Saat:19.00 sıralarında Pamukova da olması bekleniyor.

02 Aralık 2019 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.