O hastanenin ismi değişti..

Sakarya'nın önemli özel hastanelerinden olan Konak hastanesinin ismi değiştirildi. 2016 yılından bu yana hizmet veren Konak Hastanesi'nin ismi Medar oldu.

İzmit, Gölcük, Gebze ve Sakarya'da toplam 4 hastanesi olan Konak Hastaneleri, yeni ortaklık yapısı ile artık ayrı olarak hizmet verecek. Değişen ortaklık yapısı sonrasında İzmit Hastanesi grubun eski ortaklarına kalırken, Sakarya, Gölcük ve Gebze hastaneleri ise yeni ortaklık yapısında yer alacak.

Sakarya'da Op. Dr. Kamil Köse, Gölcük'te eski AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus ve Gebze'de ise 2 dönem İzmit Belediye Başkanlığı yapan Dr. Nevzat Doğan yeni hastane grubunun ana yapısını oluşturacak.

Artık Sakarya Konak Hastanesi'nin Sakarya Medar Hastanesi adı ile hizmet verecek. Medar tabelası Konak tabelası ile değiştirildi.

30 Kasım 2019 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.