Pamukovalı Çiftçiler Antalya Tarım Fuarında..

Pamukovalı çiftçiler 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı için Antalya da..

Pamukova Ziraat Odası her yıl olduğu gibi bu yılda çiftçileri Amtalya Anfa Fuar Merkezinde düzenlenen 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarına götürdü.

Pamukova Belediyesince tahsis edilen otobüs ile Antalya’ya giden 51 çiftçi bugün (Cuma) ve yarın ( Cumartesi) 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarında, tarım ile hayvancılıkla kullanılan yeni teknoloji kipmanları görme ve bilgi sahibi olma imkanı bulacaklar.

Pamukova Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya, her yıl olduğu gibi bu yılda çiftçileri Anatlaya da düzenlenen 19.Uluslar Arası Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarına götürme imkanı bulduklarını ifade ederek, “ Çiftçilerimiz tarım ve hayvancılıkta gelişen teknolojileri göreme imkanı bulacaklar. Çiftçilerimiz 4 gün sürecek gezimizde hem fuarı gezecekler, hemde Antalya’yı gezip moral depolayacaklar. Pazartesi günü Pamukova’ya döneceğiz “ dedi.

29 Kasım 2019 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.