Pamukova Saadet Partisi Kasım ayı toplantısını yaptı

Saadet Partisi Pamukova Kasım Ayı İlçe Divan Toplantısı İlçe Başkanlığı Binasında yapıldı. İlçe Başkanı Kemal Taş açılış konuşmasında, iç ve dış siyasi gelişmeler hakkında bilgiler verdi

Haber albümü için resme tıklayın

p>Mahalle temsilciileri ve İlçe yönetiminin katılımıyla yapılan toplantıya Saadet Partisi Tanıtım ve Medyadan sorumlu İl Başkan Yardımcısı ve Pamukova Müfettişi Sedat Tarhan, Eğitimden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mahmut Kan, Pamuova İlçe Başkanı Kemal Taş, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Mahalle Temsilcileri katıldı.

Pamukova İlçe Başkanı Kemal Taş açılış konuşmasında, iç ve dış siyasi gelişmeler hakkında bilgiler verdi. Saadet Partisi’nin tek belediyesi Pamukova ilçesinin Güven Övün başkanlığında hak ettiği hizmetleri alacağını söyledi. Taş, “Pamukova Milli Görüş belediyecilik anlayışı ile Güneyin Yıldızı olacaktır. Başkanımız Güven Övün ve ekibi güzide ilçemiz Pamukova'ya, yıllardır hak edip alamadığı hizmeti en güzel şekilde verecektir.” dedi.

İlçe Teşkilat Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Ahmet Şen de, yaptığı konuşmada, teşkilatın son durumu ve çalışmaları ile Pamukova Belediyesi çalışmaları ve hizmetleri noktasında bilgiler aktardı. Konuşmaların ardından tüm mahalle temsilcileri dinlendi, raporları alındı. Belediye hizmetleri ve teşkilat çalışmaları ile ilgili teşekkür, istek ve tavsiyeleri kayıt altına alındı. Konuşmacı olarak divana iştirak eden, Saadet Partisi Sakarya İl Eğitim Başkanı Mahmut Kan; başta Şuur Dersleri olmak üzere, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Mahalle Temsilcilerine yönelik sunumunu gerçekleştirdi. İlçe Divan Toplantısı Dilek ve Temenni bölümü ile sona erdi.

24 Kasım 2019 Sakarya/ Pamukova- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.