Sosyal medya da günün konusu oldu;Kaç salkım üzüm var?

Pamukova Yöresel Ürünler ve Ayva Festivalinde Pamukova Müşküle Üzümünün sergilendiği devasa salkım sosyal medya da binlerce beğeni aldı ve” Sizce burada kaç salkım üzüm vardır? “ sorusu soruldu..

Geçtiğimiz hafta sonu Pamukova da 4’üncüsü düzenlenen Yöresel Ürünler ve Ayva Festivalin de sergilenen Pamukova Müşküle üzümü nün sergilendiği görsel sosyal medya da binlerce beğeni alırken, sosyal medya hesaplarından paylaşılan , Pamukova Müşküle Üzüm salkımı görselinde ne kadar üzüm salkımı olduğu sorusu soruldu ve tahminler istendi.

Paylaşım sonrası kısa zamanda 2 bin 764 beğeni alan Pamukova Müşküle Üzümü nün görsel olarak hazırlanan devasa salkımı şuan en çok beğenilenler arasında yer alıyor.

Devasa üzüm salkımının paylaşılıp ” Sizce burada kaç salkım üzüm vardır. Tahminleri alalım” sorusuna ise yüzlerce cevap yazması dikkat çekti.

Saatlerce tek tek iplerle bağlanarak bir nakış gibi işlenen üzüm salkımları festival sonunda PAYDER Başkanı Ali Urgan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından bağ bozumunu temsilen bağlandıkları yerden koparılarak vatandaşlara dağıtıldı.

Sizce o devasa üzüm salkımında kaç salkım vardır? Tahminleri alalım?

24 Ekim 2019 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.