Pamukova Kaymakamlığından Cumhuriyet Turnuvası..

Pamukova Kaymakamlığı ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce resmi kurum ve sivil toplum kuruluşlarının da katılacağı Cumhuriyet Halı Saha Turnuvası düzenliyor.. Son Başvuru 25 Ekim..

Pamukova Kaymakamlığı Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 96. Yılı ve Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Fırat’ın doğusuna başlatılan Cumhuriyet tarihinin en büyük harekatı sebebiyle birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için İlçede resmi kurumların, sivil toplum örgütleri ile halkın katılımı ile Cumhuriyet Halı Saha Futbol Turnuvası düzenleyecek.

Özdemirler Halı Saha tesislerinde yapılacak turnuvaya, remi kurumlar, sivil toplum örgütleri ve halktan oluşturulacak takımlarda katılabilecek. 25 yaş üstü (1995 den sonra doğanlar) sporcuların katılacağı turnuva için başvurular 25 Ekim Cuma gününe kadar İlçe Spor Gençlik Müdürlüğünde Spor Eğitim Uzmanı Mustafa İskender Kotan’a takım listeleri ve nüfus cüzdanı fotokopileri ile müracaat edebilecekler. 

Son sezonda lisans çıkartmış sporcular sadece kontenjan olarak turnuvaya katılabilecek, her takım en fazla 2 kontenjan  listesine yazabilecek.  Ancak sahada ancak bir kişi oynayabilecek.  Takımların başvuru esnasında verdikleri oyuncu listesine turnuva başladıktan sonra ekleme ve transfer yapılamayacak.

Son başvuru 25 Ekim Cuma günü mesai bitimine kadar.

17 Ekim 2019 Sakarya/ Pamukova- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.