Ziraat Odası Çiftçileri Bursa Tarım Fuarına götürüyor..

Pamukova Ziraat Odası, odaya kayıtlı çiftçileri 12 Ekim Cumartesi günü Bursa 17. Uluslar Arası Tarım, Tohumculuk Fidancılık ve Süt Endüstrisi fuarına götürüyor. Fuara gitmek isteyen çiftçiler ..

Pamukova Ziraat Odası her yıl olduğu gibi bu  yıl da Ziraat Odasına kayıtlı çiftçileri yeni teknolojilerle buluşturmak için 8-12 Ekim tarihlerinde, Üyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek,  Bursa 17. Uluslar Arası Tarım, Tohumculuk Fidancılık ve Süt Endüstrisi fuarına götürüyor.

Ziraat Odası Başkanı Yaşar Ulukaya yaptığı açıklamada, odaya kayıtlı çiftçileri  Bursa 17. Uluslar Arası Tarım, Tohumculuk Fidancılık ve Süt Endüstrisi fuarına götüreceklerini ifade ederek, "12 Ekim Cumartesi günü sabahı günü birlik Bursa’ya hareket edeceğiz. Tarım fuarına gitmek isteyen odamıza kayıtlı çiftçilerimizin Ziraat Odamıza başvurması gerekiyor " dedi.

04 Ekim 2019 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.