Pamukova belediyesine ithal başkan yardımcısı ve zabıta memuru!

Pamukova Belediyesine İstanbul’un Ak Partili Çekmeköy Beledisi Strateji Müdürü Başkan yardımcısı olarak atanırken, Karasu Belediyesinden ise bayan zabıta memuru ataması yapıldı..

Pamukova Belediyesinde 31 Mart yerel seçimlerini kazanan Saadet Partili Belediye Başkanı Güven Övün, çok konuşulacak iki farklı atamaya imza attı.

İstanbul’un Ak Partili Çekmeköy Belediyesinden Strateji Geliştirme Müdürü Osman Cerrahoğlu, Pamukova Belediye Başkan Yardımcılığına atanırken, Karasu Belediyesinde Zabıta Memuru olan Nursel Feyza Akşit Pamukova Belediyesine atandı.

Çekmeköy Belediyesi Strateji Müdürü Başkan yardımcısı oldu..

İstanbul Çekmeköy Belediyesi Strateji Müdürlüğünden, Pamukova Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Osman Cerrahoğlu’nun, milli görüş kökenli olması dolayısı ile Saadet Partisi tarafından Başkan Övün’e tavsiye edildiği, Övün’ün Çekmeköy  Belediyesinden Cerahoğlu’nun Başkan yardımcılığına atanması isin ricada bulunması üzerine atamanın gerçekleştiği iddia edildi.

Karasu Belediyesinden bayan zabıta memuru..

Eski Ferizli Ak Parti Kadın Kolları Başkanı, Karasu Belediyesinde Zabıta Müdürlüğü İş Yeri Ruhsat Birim Sorumlusu olarak görev yaparken, görevinden istifa edip 24 Haziran seçimlerinde Ak Partiden Milletvekili aday adayı olan Nusel Feyza Akşit, 31 Mart Yerel Seçimlerinde ise Ferizli Belediye Başkan aday adayı oldu. 31 Mart seçimlerinde aday olamayan Akşit daha sonra Karasu Belediyesindeki görevine geri döndü. Karasu’nun yeni seçilen Ak Partili Belediye Başkanı İsak Sarı tarafından, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün’e tavsiye etmesi ve Övün’ün kabul etmesi üzerine geçici görevlendirme ile Pamukova Belediyesine ataması yapıldığı iddia edilildi. Ancak bu atamadan memnun olmayan Nursel Feyza Akşit'in rapor aldığından dolayı Pamukova Belediyesindeki görevine henüz başlamadığı ifade ediliyor.

Ak Partili Belediyelerden Saadet Partili Belediyeye atama..

Saadet Partili Pamukova Belediyesine yapılan iki atamanın Ak Partili Belediyelerden yapılması dikkat çekerken,  şimdiden siyasi kulislerde “ Pamukova Belediyesine ithal belediye başkan yardımcısı ve zabıta memuru “ konusu konuşuluyor.

Belediye Başkanı Güven Övün’ün isteği doğrultusunda yapılan iki atama Pamukova da çok konuşulacağa benziyor.

# PAMUKOVA YA İTHAL BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI İLE İLİŞKİLİ:

26 Eylül 2019 Sakarya/ Pamukova- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

02

I Mürsel - saadet partisinde kalırsa yanlış yapar vede hizmet veremez vakit geçirmeden ak partiye geçmesi lazım

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 27 Eylül 10:45
01

Gökhan - Akp orayı da himayesine almış yakında Güven Övün de geçer böylece pamukova belediyesi de ak partili olur yazık

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 26 Eylül 19:03