Pamukova MYO da ilk ders ve aşure ikramı..

Pamukova Meslek Yüksek Okulu, 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı için düzenlenen ”İlk Ders Sektörden” isimli konferansın ardından okul bahçesinde aşure ikramı yapıldı.

Pamukova Meslek Yüksek Okulu’nun 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı “İlk Ders Sektörden” isimli konferansla başladı. MYO’nun salonunda gerçekleşen konferans programına Ak Gıda A.Ş. Kalite Müdürü Beyza Akçay, İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Deniz’in yanı sıra, Okul Müdürü Fatih Sönmez, Okul Müdür Yardımcısı Recep Şen, Öğretim görevlisi Yasin Yaman, Yüksekokul İdaresi, Akademik Personeller ve öğrenciler katıldı.

Okulunun önünde düzenlenen aşure etkinliğinde MYO Müdürü Doç. Dr. Fatih Sönmez, kısa bir konuşma yaptı. ”Muharrem ayının fazileti ve aşurenin inanç ve kültürümüzdeki önemine vurgu yapan Sönmez, Pamukova MYO ailesi ile aşure vesilesiyle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Üniversite içerisinde birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzur ortamını tesis etme ve güçlendirerek sürdürmenin gayreti içerisinde olduklarını belirtirken bu ortamı yaşatmaya katkı sağlayan üniversite akademik ve idari personeli ile öğrencilere teşekkür etti.

24 Eylül 2019 Sakarya/ Pamukova- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.