Emekli oldu Pamukova’ya veda ediyor..

Yaklaşık 6 yıldan bu yana Pamukova Mühimmat Bölüğünde görev yapan ve İlçe halkının yakından tanıdığı, Bakım Kıdemli Başçavuş Kamil Atmaca yaş haddinden emekli olup, bu veda mesajını verdi

Pamukova Mühimmat Bölüğünde Ağustos 2013 yılından bu yana görev yapan ve İlçe halkının yakından tanıdığı Bakım Kıdemli Başçavuş Kamil Atmaca yaş haddinden emekliye sevk edildi.

33 yıllık meslek hayatını Pamukova da noktalayan Kamil Atmaca, İlçe den ayrılmak için hazırlık yaparken çok sevdiği Pamukovalılara veda etti.

"Pamukova'yı çok seviyorum.. Hakkınızı helal edin.."

Geçtiğimiz gün emekliye ayrılan Kamil Atmaca, yaklaşık altı yıldan bu yana Pamukova da görev yaptığını, İlçede güzel dostluklar edindiğini  ifade ederek “ Güzel Pamukova’nın, güzel insanlarının meslek hayatımdaki yeri bambaşka. Pamukova ve Pamukovalıları unutamam. Meslek hayatıma burada nokta koydum. Pamukova’nın benim hayatımda yeri bambaşka. Bu güzel ilçe bende ve ailemde çok güzel izler bıraktı. Burayı çok seviyorum, ama bazı sebeplerden dolayı İzmir’e yerleşiyorum. Pamukovalılar haklarını helal etsinler. Unutmasınlar İzmir’de de artık bir kapıları var “ diyerek veda etti.

02 Eylül 2019 Sakarya/ Pamukova- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.