Pamukova da 15 Temmuz bu etkinliklerle anılacak..

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Pamukova’da çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Program bu gün başlıyor..

Büyütmek için resme tıklayın

Pamukova Kaymakamlığının 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlik programı 12 Temmuz Cuma (Bugün) Saat: 12.00 da İlçe Müftülüğü tarafından Çarşı Caminde Cuma Namazı öncesi 15 Temmuz Şehitleri için okunan Kuran-ı Kerim hatimlerinin dularının yapılması ile başlayacak.

Aynı 12 Temmuz Cuma Günü Kaymakamlık tarafından Saat: 14.00 da 15 Temmuz Demokrasi Meydanına Kürsü ve Anı Defteri konulacak.

12 Temmuz Cuma Günü Saat: 17.30 da tüm Kamu Kurum ve Kuruluşları Bayraklar ile donatılacak.

15 Temmuz Pazartesi günü Saat: 12: 00 da Kurum Amirleri ve İlçe Müftülüğü tarafından Şehit Kabirleri ziyaret edilip Kuran-ı Kerim okunacak.

15 Temmuz Pazartesi günü Saat: 12.30 da öğle namazı öncesi İlçe Müftülüğü tarafından Çarşı Caminde öğle namazı öncesi Şehitlerin tuhuna Mevlid-i Şerif okutulup Saat: 13.30 da Kaymakamlık tarafından namaz çıkışı pilav ikramı yapılacak.

15 Temmuz Pazartesi günü Saat: 21.00 da Kaymakamlık binası ile Demokrasi meydanı arasında Birlik Yürüyüşü yapılıp, Saat: 21.30 da Demokrasi Meydanında İlçe Müftülüğü tarafından Kuran-ı Kerim okunup dua yapıldıktan sonra pilav ikramı yapılacak.

Program 16 Temmuz Salı günü Saat: 00.13 de Tüm Camilerden İlçe Müftülüğü tarafından Salah okunması ve cami minarelerinin ışıklandırılması ile son bulacak.

11 Temmuz 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.