Atıcılar bayramı sonrası Kurtalan yaylası..!

Pamukova Avcılar ve Atıcılar Kulübü tarafından 23 Haziran Pazar günü Kurtalan yaylasında düzenlenen “ Atıcılar Bayramı “ sonrası yaylada bu görüntüler kaldı…

Büyütmek için resme tıklayın

23 Haziran Pazar günü Pamukova Kurtalan yaylasında düzenlenen “ Atıcılar Bayramı “ sonrası yaylada meydana gelen çevre kirliliği dikkat çekti.

Düzenlenen “ Atıcılar Bayramı “ nın üzerinden yaklaşık 10 gün geçmesine rağmen, müsabakaların yapıldığı alanda pet şişeler, boş tüfek fişeklerinin etrafa yayılması ve çevre kirliliğinin oluşmasına rağmen temizlenmemesi vatandaşların tepkisine neden oldu.

Kurtalan yaylasında ormanlık alanda hazırlanan atış poligonlarının önünde hedef olarak kullanılan yüzlerce pet şişenin ve boş fişeklerin çevreye yayılması, yaylaya giden vatandaşların tepkisini çekti.

Avcıların Atış Bayramında atıcılar kıyasıya yarıştı... haberini okumak için tıklayın

Geride bırakılan ve çevreye yayılan pet şişeler ile boş fişekleri fotoğraflayıp Whatsapp hattımıza gönderen vatandaşlar, Avcılar ve Atıcılar Kulübünün oluşan olumsuz görüntüye bir an önce çare bulmasını, çevre kirliliğinin önlenmesi adına ormanlık alana yayılan pet şişeler ile boş kovanların toplatılıp temizlenmesi gerektiğini vurguladılar.

03 Temmuz 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.