HAYDİ PAMUKOVA BAL LİGİNDEKİ TAKIMINA SAHİP ÇIK..

Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’e yükselme başarısı gösteren Pamukova1968 de hazırlıklar devam ederken yönetim takıma destek için kampanya başlatıp çağrı yaptı.. Ayrıca sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşım dikkat çekti

Geçtiğimiz sezon Sakarya Süper Amatör Lig de zorluklara ve kısıtlı imkanlara rağmen tarih yazıp, Bölgesel Amatör Lig’e (BAL)yükselme başarısı gösteren Pamukova1968, BAL da başarılı olabilmek için yine zorluklara rağmen yeni sezon için hazırlıklarına aralıksız devam ediyor.

Pamukova1968 Spor kulübünden destek çağrısı..

Tarihinde ilk defa BAL’a yükselen ve adeta İlçenin dışa açılan penceresi olan Pamukova1968, yeni sezon öncesi , mali zorluklardan dolayı İlçe’nin iş adamlarına, fabrikalara, taraftara ve Pamukova halkına çağrı yaparak destek istedi. Pamukova1968 yönetiminin başlattığı destek kampanyası ve çağrıda Pamukova belediyesinden bahsetmemesi dikkat çekti.

Deplasmana Büyükşehir ve Geyve Belediyesinden otobüs..!

Pamukova1968 Spor Kulübü ile Pamukova Belediyesi arasında sorunlar yaşandığı, bu nedenle yeni sezonda deplasmanlara gidebilmek için, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Geyve Belediyesi ile görüşüleceği konuşuluyor.

Pamukova1968 Spor Kulübü’nün sosyal medya hesabından destek kampanyası için yaptığı çağrı ve sonrasında yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Yapılan paylaşımda 5 Ağustos Pazartesi günü Belediye Başkanının Pamukova1968’e bakış açısı BAL’a çıkıştaki ve sonraki tutumları hakkında kamu oyuna açıklama yapılacağı duyuruldu.

İşte Pamukova1968 Spor Kulübünün Sosyal Medya hesabından yaptığı destek çağrısı ve Belediye Başkanı hakkında yaptığı çok dikkat çekici paylaşım;

PAMUKOVA SPORDAN DUYURU...

PAMUKOVA HALKI VE PAMUKOVA TARAFTARIMIZA ARZIMIZDIR

KULÜBÜMÜZ İÇİN FEDAKARCA MÜCADELE EDEN EVLATLARIMIZA , SPORCULARIMIZA

PEŞİNAT TAKSİTLERİNİ ÖDEME NOKTASINDA

BÜYÜK BİR ÇALIŞMA VE GAYRET İÇERSİNDE

UĞRAŞ VERİYORUZ

BU NOKTADA ŞEHRİNİ SEVEN İŞADAMLARI ,FABRİKALARI ,TARAFTARIMIZI

VE HALKIMIZI

KULÜBÜMÜZÜN RESMİ HESAP NUMARASINA

GÜÇLERİ VE BÜTÇELERİ MİKTARINDA YARDIMA DAVET EDİYORUZ

PAMUKOVA HEPİMİZİN

HEPİMİZ BU HEYACANA ORTAK OLACAĞIZ

HEPİMİZ BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

DESTEK İÇİN HESAP NO:

IBAN: TR06 0001 0005 4961 6825 7150

HESAP NO: 0549-61682571-5001

Ziraat Bankası Pamukova Şubesi

Dikkat çeken paylaşım;

(PAZARTESİ )PAMUKOVA BELEDİYESİNİN

ÇİÇEĞİ BURNUNDA BAŞKANININ

KULÜBÜMÜZE BAKIŞ AÇISINI

BAL LİGİNE ÇIKIŞTAKİ VE SONRAKİ TUTUMLARI DAHİL OLMAK ÜZERE

PAMUKOVALI TARAFTARIMIZA VE HALKIMIZA

AYRINTILARI İLE AÇIKLAYACAĞIZ

02 Ağustos 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.