Geyve Devlet Hastanesinin acil girişi çöktü ve..!

Geçtiğimiz yıl hizmete giren Geyve Devlet Hastanesinin acil girişin ön bahçesindeki beton bölüm çöktü. Meşrubat kamyonu mahsur kaldı. Yaşanan olaydan sonra acil giriş ön bahçede çalışma başlatıldı..

Geçtiğimiz yıl hizmete açılan Geyve Devlet Hastanesinin ön bahçesi geçtiğimiz günlerde acil girişinde bulunan kantine meşrubat getiren kamyonet, ön bahçenin betonun çökmesi sonucu mahsur kaldı. Kamyonet İş Makinesi yardımı ile çıkartıldı. Yaşanan bu olay sonrası Geyve Devlet Hastanesi acil girişi ön bahçesinde çalışma başlatıldı.

YAZIK HEM DE ÇOK YAZIK

Yaşanan çökme olayı sonrası Hastanenin acil önü ile polikliniklerin ön kısmı kazılarak yeniden yapılacak. Trilyonlarca liraya ihale edilerek yapılan ve geçtiğimiz yıl hizmete açılan hastanenin bu şekilde görüntülenmesi vatandaşları isyan ettirdi.

ESKİ HASTANENİN TEMELİ KALDIRILMADI

Eski hastane yıkılarak yan tarafına yapılarak hizmete açılan Geyve Devlet Hastanesinde eski hastanenin temeli yerinden sökülmeyerek üzerine beton atılmıştı. Atılan bu beton sonrası hastane bahçesinin kodu yükselmiş ve her yağmur sonrası yapılan su giderlerinin de yetersiz kalmasıyla Hastane önünü su basması olayı yaşanıyordu.

20 Temmuz 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Pamukova Halk Haber Sitesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Pamukova Halk Haber Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.