-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Prof. Volkan Tuğcu veda etti.. İşte yeni görev yeri..

Pamukova'nın evladı Türkiye'nin ve Dünyanın konuştuğu başarılı Prof. Volkan Tuğcu, 20 yıllık Devlet Hastanesi mesaisine son verip Bahçelievler Memorial Hastanesinde göreve başladı..

17:00:10 | 2018-06-22

Kendi geliştirdiği robotik cerrahi ameliyat metodu  “Tuğcu Bakırköy Tekniği” ismi ile Dünya Tıp Literatürüne giren Pamukova'nın gururu Uröloji Profösörü Volakn Tuğcu, 20 yıllık Devlet Hastanesi mesaisine son vererek, İstanbul Bahçelievler Memorial Hastanesine geçti.

15 yıl Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışan, kendi geliştirdiği yöntemle, dünya ve Türkiye de adından söz ettiren Volakn Tuğcu'ya  Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verilip onuruna veda yemeği tertip edildi.

Prof. Volkan Tuğcu teşekkür plaketlerini, SBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Ali İhsan Taşcı ve Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Mehmet Emin Güneş’in elinden alp, çalıştığı süre boyunca mesai arkadaşlığı yaptığım tüm hekim arkadaşlarına, hemşire arkadaşlarına ve hastane personeline çok teşekkür etti.

Pamukovalı Prof. Volkan Tuğcu, yeni görev yerini sosyal medaya hesabından böyle duyurdu;

"Değerli Dostlarım, Sevgili Meslektaşlarım ve Kıymetli Hastalarım;
20 yıllık Devlet Hastanesi'ndeki mesaime son vermiş bulunmaktayım. Bundan böyle İstanbul Bahçelievler Memorial Hastanesi’nde mesleki ve bilimsel çalışmalarıma devam edeceğim. Hepinize sağlıklı, mutlu günler diliyorum."nihat tunç
pamukovamızın temiz yüzü ve medar ı iftiharı olan hocamıza üstün gayretler ve sağlıklı bir ömür dilerim.