-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Polis ablaları okudu minik öğrenciler dinledi..

Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından okullarda “Kitap Kardeşliği” projesi başlatıldı. Proje kapsamında polis ablaları minik öğrencilere hikayeler okuyup görsel olarak anlattı..

22:20:01 | 2019-03-14

Pamukova Kaymakamlığı destekleri ile Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Pamukova’da bulunan ilkokullardaki öğrencilere yönelik “Kitap Kardeşliği” projesi başlatıldı.

 İlkokul 1, 2, 3 ve 4. Sınıf öğrencilerine yönelik başlatılan projede Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü bayan polisler tarafından minik öğrencilere eğitici ve öğretici bilgilerin yer aldığı hikayeler görsel olarak anlatılarak eğitimlerine destek sağlanıyor.

 Pamukova Ertaylan ilkokulu 1. Sınıf öğrencileri ile başlayan “Kitap Kardeşliği” projesinde minikler Polis ablaları tarafından okunan hikayeleri neşe içerisinde dinledi ve okunan hikayeler hakkında sorular sorarak miniklerin gelişimleri sağlandı.

Bu proje ile Emniyet Teşkilatı’nın sıcak yüzü ile tanışan miniklere Polislik mesleği sevdirilirken, kitap okumanın eğitici ve öğretici yanları bayan Polisler tarafından minik öğrencilere öğretiliyor. Projenin tüm ilçe ilkokullarında yapılacağı belirtildi.

İŞTE O ANLAR;
ETİKET :  Pamukova Polis ablaları okudu minik öğrenciler dinledi

Tümü