-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Pamukova’lı Tatangalar Esentepe de iftarda buluştu..

Sakaryaspor'a gönül veren çok sayıda Pamukova’lı genç taraftar gurubu Tatangalar, dün akşam Esentepe sosyal tesislerin düzenlenen iftar yemeğinde buluştu..

01:05:22 | 2018-06-11

Esentepe sosyal tesislerinde düzenlenen İftara, Sakarya Spor Adamları Derneği Başkan yardımcısı İrfan Metin ve Pamukova’nın Spor adamlarından, Özcan Sevinç’in yanı sıra Çok sayıda Sakarya Spora gönül vermiş Pamukovalı genç Tatangalar, katıldı.


Birlikte yapılan iftar sonrası açıklama yapan Pamukovalı Tatangalar başkanı Barış Şen yaptığı açıklamada “ Biz Sakarya spora gönül vermiş büyük bir ailenin ufak bir parçasıyız bugün burada Sakarya Sporun geleceği hakkında genç kardeşlerimiz ve ağabeylerimiz ile birlikte hasbi hal edip istişare yaptık. Sakarya Sporumuzun iyi gününde ve kötü gününde de her zaman yanındayız, bizler hiç bir zaman umudumuzu kaybetmedik hep inandık ve sonuna kadarda inanmaya devam edeceğiz, bu akşam buraya gelen genç kardeşlerime ve ağabeylerime davetimize icabet ettikleri için sonsuz müteşekkirim. Sağ olsunlar var olsunlar, her şey Sakarya Spor için“ ifadelerini kullandı.
(Haber: Levent Tüysüz)

 

 
ETİKET :  Pamukova Tatangalar Esentepe de iftarda buluştu

Tümü