-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Muradiye Eğitim Vakfı hizmet binası açılıyor..

Pamukova Muradiye Eğitim Vakfı yeni hizmet binası 7 Kasım Çarşamba günü öğle namazına müteakiben düzenlenecek bir programla açılıyor..

19:22:14 | 2018-11-05

 

Pamukova Elperek Mahallesi Ankara Caddesinde yapımına Aralık 2017 tarihinde başlanan ve kısa zamanda tamamlanan Muradiye Eğitim Vakfı hizmet binası 7 Kasım 2018 Çarşamba günü öğle namazına müteakip düzenlenecek programla açılacak.

Vakfın kendi arazisi üzerine 4 kat ve yaklaşık 400 metre kare kullanım alanı olan bina, Pamukova Muradiye Eğitim Vakfı hizmet binası olarak kullanılacak. Vakıf binasında idari katın yanı sıra, bayanlar için mescit,  öğrencilere Kuran'ı kerim öğretmeyi amaçlayan bir kat ile sosyal hizmetler alanında kullanılacak katlar bulunuyor.

Pamukova Muradiye Eğitim Vakfı Başkanı Hikmet Şenol yaptığı açıklamada, vakıf binasının açılışına tüm Pamukovalıları davet ettiklerini ifade ederek, " Muhterem kardeşlerimiz  Muradiye Eğitim Vakfımızın Yeni hizmet binası muhterem İrfan Öztürk hocamızın katılımıyla 7 Kasım 2018 Çarşamba günü Öğle namazı müteakiben açılacaktır. Tüm Pamukovalı vatandaşlarımız davetlidir" dedi. (Haber: Levent Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova Muradiye Eğitim Vakfı hizmet binası açılıyor

Tümü