-- Adversting 9 --

siber güvenlik

İlçe Milli Eğitim Müdürü Demir den Şampiyonlara ödül..

Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir Rusya da yapılan 5. Avrupa Kung Fu Şampiyonasından 5 madalya ile dönen İkizler Spor Kulübü sporcularını ödüllendirdi..

10:15:36 | 2019-05-16

24 Nisan- 02 Mayıs  tarihleri arasında Rusya-Moskova da yapılan 5 Wushu Kungfu Avrupa şampiyonasından 5 madalya ile dönen İkizler Spor Kulübü sporcularını makamında kabul ederek, aldıkları uluslar arası başarılardan dolayı ödüllendirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, İkizler Spor Kulübü sporcularının Rusya da  yapılan şampiyonada aldıkları başarılı sonuçlar ve madalyaların kendilerini gururlandırdığını, daha önce olduğu gibi bundan sonrada başarılı olan sporculara desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

İkizler Kickboks Spor kulübü başkanı Naci ve Nebi İhtiyar, başarılı olan sporculara değer veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Demir’e teşekkür ederek “  Sporcularımıza elde ettikleri başarılardan dolayı değer veren yöneticilerimiz, diğer sporcularımızı daha fazla çalışarak başarılı olmaya teşvik ediyorlar. İlçemizde spor ve sporcuya bu şekilde değer verildikçe, Pamukova dan Avrupa ve Olimpiyat şampiyonları çıkacaktır. Başarı geldikçe, başarı takdir edildikçe diğer sporcularımız başarılı olan sporcularımızı örnek alıp daha fazla gayret sarf ediyor “ dediler.
ETİKET :  Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürü Demir den Şampiyonlara ödül

Tümü