H. Ferudun Turan ; ' O Proje de Benim '..!

 • H. Ferudun Turan ; ' O Proje de Benim '..!

  Eski Pamukova Belediye Başkanı H.Ferudun Turan Kanalizasyon Su Arıtma tesisi projesinin kendi dönemine ait olduğunu iddia etti ve başkan Keser'i eleştirdi..

  03:10:25 | 2013-05-14

   

   

  Pamukova Eski Belediye Başkanı H. Ferudun Turan, Pamukova Belediyesinin 20 Milyonluk  "  Kanalizasyon İçme Suyu Arıtma Tesisi " projesinin kendi dönemine ait olduğunu iddia ederek  Pamukova Belediyesinin Mart 2009 yılında “ İşte Beş Yılımız “ kitapçığında projenin var olduğunu söyledi.

   

  Turan, “ Başkan Keser halkımızı yanıltıyor “

   

  Turan, Arıtma Tesisi ile ilgili kendi belediye başkanlığı döneminde tüm işlemlerin tamamlandığını İller Bankası ile imza aşamasına geldiğini belirterek “ 2009 yılı Mart ayında bastırdığımız ve halka dağıttığımız “ İşte beş yılımız “ kitabının 47’nci sayfasında "Arıtma Tesisi" projemizi halkımıza tanıttık ve tüm işlemler sona ermiş İller bankası ile imza aşaması kalmıştı. Şimdi mevcut belediye başkanı benim projem diyerek halkı yanıltıyor. 2009 yılında göreve geldiğinden bu yana Keser’in ürettiği hiçbir proje yok. Benim projelerimi yaparak ben yaptım edebiyatı yapıyor “ dedi.

   

  Turan; “ Hiç kimse bir şey yapmamış sadece Keser yapmış zihniyet bu “

   

  H.Ferudun Turan Doğalgaz, Biogaz, kanalizasyon tesisleri vb bir çok projenin kendi dönemine ait olduğunu mevcut belediye başkanı Cevat Keser’in hiçbir proje üretemediğini iddia etti. Turan “ Belediye başkanı Cevat Keser Mart 2009 dan bu yana halkımızı bizim dönemimizdeki projeleri hayata geçirerek “ Benim projem ben  yaptım “ diyerek yanıltıyor. 2009 yerel seçimleri öncesi biogaz ile alay edenler iş başına gelince ağız değiştirdi. Başkan keser’e bakarsanız Pamukova’yı yeniden o inşa etmiş. Fabrikaları o getirmiş, herkese iş aş bulmuş, proje fabrikası gibi maşalah 2009 dan buyana proje üretmiş. Sadece o çalışmış bunca gelen giden belediye başkanı hiçbir şey yapmamış zihniyet bu “ diyerek eleştirdi.

   

   Turan; “ İnşallah 2014 te kaldığımız yerden devam edeceğiz “

   

  Belediye başkanı olduğu dönemde binlerce metre kare kilit parke döşendiğini, Karan derinin ıslah edildiğini, yeni yollar açıldığını, okulların inşa edildiğini, makine parkının güçlendirildiğini ve bir çok hizmetin gerçekleştirildiğini belirterek  “ İnşallah 2014’te kaldığımız yerden devam edeceğiz “ dedi.

   

  “  Başkan Keser’in en güçlü rakibi benim  “

   

  2014 yerel seçimlerinde iddialı bir şekilde  “ Aday “ olacağını belirten H.Ferudun Turan “ Ben aday adayı değil  belediye başkanlığına aday olacağım. Hizmetlerime de kaldığım yerden devam edeceğim. Başkan Keser’in karşında ki en güçlü rakip H.Ferudun Turan dır. 2014 yerel seçimlerinde gerçekten eskiden olduğu gibi İlçemize hizmet eden belediye başkanı göreve gelecek ” dedi.

   

   

   

   

  kizilay_banner_728X090