-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Gökgöz Okul Müdürlüğü yapmıştı.. Arhavi’ye şube müdürü oldu..

Pamukova Gökgöz Şehit Peyami Altun Ortaokulu eski müdürü Nurullah İnanç Artvin’in Arhavi İlçesine Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atandı..

22:26:57 | 2018-12-05

Geçtiğimiz eğitim öğretim dönemi sonunda Pamukova Gökgöz Ortaokulu Müdürlüğünden Ferizli Halk Eğitim Merkezine atanan Nurullah İnanç, Milli Eğitim Bakanlığının Şube Müdürlüğü yazılı ve sözlü sınavını kazanarak Artvin İli Arhavi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı.

Nurullah İnanç , 2 yıl  Gökgöz Şehit Peyami Altun Ortaokulunda başarılı bir şekilde görev yaptıktan sonra Ferizli Halk Eğitim Merkezine atanması sonrası,  “ Kendim ve ailem Pamukova dan görevim gereği ayrılıp Ferizli’ye gidiyoruz ancak gönlüm Pamukova da “  diyerek veda etmişti.

 Nurullah İnanç Artvin Arhavi İlçesine atanması sonrası Pamukovalılara veda mesajı göndererek, “ Artvin Arhavi de bir eğitim gönüllüsü kardeşiniz bir ağabeyiniz olduğunu unutmayın. Artık orada da bir kapınız var. Pamukova ve Gökgöz’ü unutmak mümkün değil. Sizleri çok sevdiğimi, unutmayacağımı bilin sağlıcakla kalın Allah’a emanet olun “ mesajı gönderdi.
ETİKET :  Pamukova Nurullah İnanç Arhavi ye şube müdürü oldu

Tümü