-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP'nin Pamukova Belediye Başkan Adayı kesinleşti mi?

Siyasi kulislerde CHP'nin Mart 2019 yerel seçimlerindeki Pamukova Belediye başkan adayının kesinleştiği konuşulurken.CHP İl Başkanı Isır adaylar konusundaki son noktayı koydu..

16:53:45 | 2018-10-24

Cumhuriyet Halk Partisinin belediyelerde çıkarcağı adaylar netleşmeye başladı.

16 ilçe belediyesi ve BüyükşehirBelediyesi için başkanlık yarışına girmeye hazırlanan CHP Sakarya İl Başkanlığı "aday adayı"belirleme sürecinde ince eleyip sık dokuyor.

CHP Büyükşehir için ise 3 isim üzerinde yoğunlaştı. Bu isimlerden birinin Adapazarı Eski İlçe Başkanı İlker Yılmazolduğu konuşulurken, diğer 2 ismin şu an için gizli tutulduğu öğrenildi.

Pamukova dahil 4 İlçe kesinleşti mi?

Partide Erenler, Söğütlü, Pamukova ve Sapanca ilçelerinde ise aday olacak isimlerin kesinleştiği kulisten son çıkan bilgiler arasında. Bu isimlerden Sapanca adayının ilçede daha önce partiye başkanlık yapan Sakarya'da CHP'lilerin yakından tanıdığı Cengiz Çiçek olduğu belirtildi.

CHP İl Başkanı Isır " Sapanca kesin ancak Pamukova.."

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır Pamukovahalk.com'a yaptığı açıklamada, Sapanaca belediye başkan adayını bugün açıkladıklarını ancak üç İlçeyi Ekim ayı sonunda açıklayacaklarını ifade ederek " Bu gün yerel medyada yer alan Pamukova adayının kesinleştiği yönündeki haberleri doğrulamam mümkün değil. Evet Pamukova için elimide isimler var anacak kesin adayımız budur demek için erken. Tüm İlçeler gibi Pamukova dayımızı da Kasım ayı içinde açıklarız " dedi.

CHP İlçe Başkanı Teke: " 3 isim üzerinde duruyoruz. Açıklamayı İl Başkanımız yapacak.." 

CHP Pamukova İlçe Başkanı Ali Teke, Belediye başkanlığı adaylığıiçin üç isim üzerinde durduklarını ancak kesinleşmiş bir ismin olmadığını, son kararı yönetim kurulu ve üyelere sorarak verceklerini. Bu konudaki açıklamanın İl Başkanları Erdoğan Isır tarafından önümüzdeki ay açıklanacağını ifade etti.
ETİKET :  Pamukova CHPnin Pamukova Belediye Başkan Adayı kesinleşti mi

Tümü