-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP İl Başkanı Isır 'Pamukova'nın kara yüzü' dedi ve..!

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, Pamukova’da bulunan kapalı spor salonu ve yüzme havuzu bakımsızlıktan harabeye döndüğünü, mevcudun korunamadığını tesisin başka bir yere yapılacağını söyleyerek " Devlet malı deniz.. " dedi..

21:48:12 | 2018-11-03

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ın 2016 yılında kamuoyunun gündemine taşıdığı Pamukova Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzudan canlı yayın yapan CHP İl Başkanı Isır ‘Devletin malına sahip çıkılmamış. Milli serveti çürütenler bunun hesabını vermeli. Devletin malı deniz...mantığından kurtulmak gerekir” dedi.

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’ın sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığı tesisle ilgili Pamukova İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Atmaca’nın Pamukovahalk.com internet sitesine üç ay önce yaptığı açıklamada tesisin onarılmayacağını söylemişti.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Atmaca, kapalı spor salonunun ve yüzme havuzunun onarımına Çevre Şehircilik yetkililerin olumlu bakmadığını, yıkılıp yenisinin yapılmasının daha uygun olacağını ifade etmişti.

Son kararı Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün vereceği tesisin yerine Pamukova Belediyesi’nin arsa tahsisi yaptığına dikkat çeken Atmaca yeni salonda ilçe gençliğine hizmet verileceğini belirtmişti.

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır ise sosyal medya haesabından canlı yayın yaparak, mevcudun korunamadığını, devlet malının heba edildiğini ifade ederek, Pamukova Kaymakamı, Pamukova Belediye Başkanı, Ak Parti İlçe başkanına seslenerek " Pamukova'nın bu kara yüzüne çare bulun. Madem mevcudu koruyamayıp devlet malını heba ettiniz. Yıkacaksınız yıkın. Yapacaksanız yapın. Pamukova'nın bu kara yüzüne bir çare bulun. Pamukova'ya yakışmıyor " dedi.  
ETİKET :  Pamukova CHP İl Başkanı Isır Pamukova dan canlı yayın yaptı

Tümü