-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP de yerel seçim hareketliliği

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır ve İl Yöneticileri İlçe Örgütlerini ziyaret ettiler.

02:56:36 | 2018-10-23

Sırasıyla Erenler, Serdivan, Arifiye, Sapanca İlçe örgütleri ziyaret edildi. İlçe Başkanlarının ve Yöneticilerin hazır bulunduğu toplantıda Sakarya'da belediye başkan aday adayları ve seçim stratejileri konuşuldu.

Geç saatlerde Sakarya dan ayrılan heyet Sakarya İlinin raporunu Genel Merkeze teslim etmesi bekleniyor.

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan: "Bu hafta Türkiye'nin 44 ilinde aynı çalışma yapılıyor, Belediye Başkan Adaylarımızı Ekim ayından başlayarak Kasım ayı sonuna kadar açıklamak istiyoruz, Sakarya için bizlerin üzerine düşen ne görev varsa yapmaya hazırız.

Her İlçenin durumu değişken, Örgütlerimiz gereken çalışmaları yapmışlar, bizlerde bunu rapor olarak Genel Merkezimize sunacağız" dedi

Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca "Örgütlerimizi ziyaret ettik, yapılan çalışmaları inceledik, belediye başkan aday adayları ile görüştük. İlçe Örgütlerimiz Adaylarını ister önseçimle, eğilim yoklaması ya da anketle belirler bizler buna müdahil olmayız, ilçe örgütlerinin belirledikleri adayları ve yöntemi il başkanlığımız onay verdikten sonra bizlerde kabul ederiz.

Ön seçimden çıkmış bir milletvekiliyim, fakat yerel seçimlerin dinamikleri farklı, son karar örgütümüzündür.

Verimli bir çalışma yapıldı, İl Başkanımız istediği takdirde tekrar burada olmak ve adaylara güç vermek isterim, başarılı olmak için üzerimize ne görev düşüyorsa yapacağız" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır: "İki gün süren verimli bir çalışma yapıldı, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Gülizar Biçer Karaca ve Milletvekilimiz Tahsin Tarhan a çok teşekkür ediyorum.

İki gün hiç dinlenmeden, aralıksız Örgütümüzde görev alan İlçe Başkanlarımızı, Yöneticilerimizi, üyelerimizi ve Büyükşehir Başkan Aday Adaylarımızı, Belediye Başkan Aday Adaylarımızı dinlediler. Zamanı elimizden geldiğince verimli kullanarak müsait olan dört-beş Sivil toplum kuruluşunu da ziyaret ettik. Kendilerine Sakarya'mızın sorunlarını ve çözüm önerilerimizi ilettik. En yakın zamanda tekrar aramızda olmalarından onur duyarız" dedi.
ETİKET :  Pamukova CHP de yerel seçim hareketliliği

Tümü