-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Bugün günlerden Ayva Festivali günü..

Pamukova bugün düzenlenecek Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivaline hazır.. Renkli geçmesi beklenen festivalde Merve Özbey konser verecek

00:24:29 | 2018-10-20

Pamukova 20 Ekim bugün 3'üncüsü düzenlenecek Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivaline hazır... 

Ferhan Tülmen'in gün boyunca sunum yapacağı festivalde, stantlarda yöresel doğal ürünlerin  sergilenip  satışının yapılmasının yanı sıra Ayva, Ayva reçeli, ayva tatlısı yarışmaları, nostaljik kortej, tahta bacaklar, maskotlar ve köylü ikramları eşliğinde yürüyecek.

Farklı illerden gelen ünlü aşçılar  yöresel lezzet şovları ile ikramlarda bulunacak. Festivale Çocuklar Duymasın dizisinin sevilen "Çaycı Hüseyin " karakteri  Alpaslan Özmol renk katarken, akşam ise havai fişek gösterisi sonrası ünlü pop sanatçısı Merve Özbey  sahne alarak Pamukovalılara ve misafirlere müzik ziyafeti verecek.

Nostalji rüzgarlarının esmesinin beklendiği festivali organize eden Pamukova ve Pamukova Ayvası Tanıtma Derneği ( PAYDER) Başkanı Ali Urgan, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan festival de misafirlere ve Pamukovalılara unutulmaz anları yaşatmak istediklerini ifade ederek "Amacımız sadece Ayva değil bölgemizin tüm ürünlerini ve güzelliklerini tanıtmak. Üretimi üreticiyi desteklemek. Üretirsek neler yapabileceğimizi ispatlamak. Gizli genç enerjik girişimcileri ortaya çıkartıp, ticaret yapmak yeni iş kollarına kapılar açmak. Bu hareketler ile içimizden yeni fikirler ve bu fikirler ile yeni yatırımcılar yeni markalar doğması.  En güzeli ve anlamlısı ise  herkesimden insanları bir araya getirip eski anıları tazelemek. Festivalimize Sakaryalı hemşerilerimizi ve sesimizi duyan herkesi davet ediyoruz. Onları Pamukova'mızda ağırlamaktan onur duyacağız" dedi.
ETİKET :  Pamukova Bugün günlerden Ayva Festivali günü

Tümü