-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Beş doktorla hastanenin doktor kadrosu güçlendirildi..

Pamukova İlçe Hastanesine atanan 2 si uzman 5 doktor göreve başladı.. Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik hastaneye doktor görevlendirilmelerinin devam edeceğini söyledi

21:43:25 | 2019-06-13

Pamukova İlçe Hastanesine atanan 2’si uzman, 1 Diş hekimi, 2’si acil doktoru olmak üzere 5 doktor Pamukova ilçe hastanesinde göreve başladı.

Bayram öncesi 1’Dahiliye uzmanı, 1 Diş doktoru 2 acil doktorunun göreve başladığı İlçe hastanesinde bayram sonrası ise Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanının göre başlaması ile doktor kadrosu güçlendirildi.

 

Pamukova Hastanesine 2'si uzman 4 doktor ataması..haberini okumak için tıklayın..

Çelik “ Hastanemize önümüzdeki aylarda yeni doktor görevlendirilmeleri yapılacak..”

Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, İl Sağlık Müdürlüğü nezdinde yaptıkları görüşmeler sonunda bayram öncesi 4 doktorun göreve başladığını, bayram sonrası ile bir doktorun göreve başlaması ile 5 doktor ile İlçe hastanesindeki doktor eksiğinin giderildiğini ifade ederek, “ İlçe hastanemizin doktor kadrosunun güçlendirilmesi yönünde çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki aylarda hastanemize biri Kadın Doğum Uzmanı olmak üzere yeni doktor görevlendirmeleri yapılacaktır. Hastanemizin doktor kadrosu olarak güçlendirilmesinde emeği geçen, milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Sağlık Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz. İnşallah yeni yapılan hastanemiz hizmete girdiğinde İlçemiz modern bir hastaneye kavuşurken doktor kadrosu da daha da güçlenecektir” dedi.
ETİKET :  Pamukova Beş doktorla hastanenin doktor kadrosu güçlendirildi

Tümü