-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Başkan Keser kendine has üslubu ile resmen açıkladı..!

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser geçtiğimiz Cumartesi günü düzenlenen Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivalinde dikkat çeken bir konuşma yaptı ve resmen “ Mart 2019 da adayım “ dedi..

00:51:31 | 2018-10-24

Başkan Keser, “  Mart 2019 da adayım..”

Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivalinde yaptığı konuşma ile dikkat çeken Belediye Başkanı Cevat Keser, kendine has üslubu ile Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’ndan Pamukova Karapınar Mahallesindeki taş ocağının kapanması için destek istedi. Başkan Keser Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un yanında ve destekçisi olduklarını ifada ederek, adete Yavuz’un gözünün içine bakarak  “ Sakarya Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz bey’in tavsiyeleri ile, Sayın Cumhurbaşkanımızın taktirleri ile 2019 yılı Mart’ında yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerinde Pamukovalı hemşerilerimin köylülerimin, genç, yaşlı, ihtiyar, erkek, kadın herkesin destekleri ile adayım “ dedi.

Keser, “Zeki Toçoğlu adam gibi adamdır. Cümle alem duysun.. “

Keser’in kendine has üslubu ile konuşması protokolde renkli görüntülere sahne oldu. Keser ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’ndan 1000 araçlık otopark sözü aldı. Keser “ Büyükşehir belediye başkanımız adam gibi adamdır. Benim belediye başkanı olmadan önce de arkadaşım. Kendisini destekliyoruz arkasındayız.  Cümle alem duysun. Her İlçeye eşit miktarda hizmet vermiştir “dedi.

“ Zeki Toçoğlu’nun gülüşünden de hareketlerinden de anlarım..”

İlçeye bin araçlık otopark yapmak için çalışmaların sürdüğünü  Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu’ndan  destek istediklerini ifade ettikten sonra “ Zeki Toçolu’nu görüyorum ben buradan. Onun gülüşünden de anlarım hareketlerinden de.  İnşallah bunları 2019 da yapacağız beraber. Protokolden sözü aldık “ dedi.

BAŞKAN KESER'İN KONUŞMASIN DAN ÖNEMLİ BÖLÜMLER;
ETİKET :  Pamukova Başkan Keser kendine has üslubu ile resmen açıkladı

Tümü