-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Antalya Yörex Fuarında Pamukova’nın gururu oldular..

Antalya da bu yıl 9’uncusu düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı’na ( YÖREX) Sakarya dan 6 firma katılıyor 6 firmadan 3’ü Pamukovalı..

00:33:31 | 2018-10-24

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde TOBB'un desteğiyle bu yıl 9'uncusu ANFAŞ Fuar Merkezi'nde düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX), 24 Ekim Çarşamba yani bugün kapılarını açıyor. Anadolu'dan gelen binlerce ürünün ziyaretçiler ile buluşacağı YÖREX’e Sakarya dan da 6 firma katılıyor. 6 firmadan 3’ü Pamukovalı.

Pamukova dan 3 firma ..

YÖREX Fuarına, Pamukova dan Pamukova Lokum Şekerleme (Abdullah Özçelik), Mekece Işık Zeytin Ürünleri ( Gürsel Işık) ve Güler Tarım Enginar ve Kavanozlanmış Ürünler ( Ünal Güler), PAYDER’in  girişimleri ile Sakarya Ticaret Sanayi Odası’nın (SATSO) standında Pamukova’nın yöresel ürünlerini sergileyecekler.

72 İl den 500 yakın katılımcı..

YÖREX'e 72 ilin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de yöresel ürünleriyle katılacak. 500'e yakın katılımcının yer alacağı YÖREX'te 252 kurum, 135 oda borsa, 19 kalkınma ajansı yöresel ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Bu yıl 200 bin ziyaretçi hedefleniyor…

YÖREX'te bu yılki ziyaretçi hedefi 200 bin. Yöresel lezzetlerden el emeği göz nuru eserlere binlerce ürünün sergileneceği fuarda, coğrafi işaret tescili almış yüzlerce ürün de ziyaretçilere sunulacak. Kuzeyden güneye, doğudan batıya Anadolu'nun 12 bin yıllık geçmişinin gün yüzüne çıktığı YÖREX'te, 5 gün boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

YÖREX Fuarı 24 Ekim Çarşamba (Bugün) başlayıp, 28 Ekim Pazar günü sona erecek.
ETİKET :  Pamukova Antalya Yörex Fuarında Pamukova’nın gururu oldular

Tümü